Her gün uyandığımız zaman kendimizle ilk defa yüz yüze geldiğimiz yer olan banyolarınızda şıklığı yakalamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ankara banyo dolabısize temizlikle birlikte şık tasarlanmış banyolar vadediyor.

Bir banyo dolabı ile tarzınızı yansıtmanız mümkün. Banyolarımız, sabah kalkıp yüzümüzü yıkamak, dişlerimizi fırçalamak, makyaj yaptığımız ya da traş olduğumuz yani kısacası kişisel bakımımız için fazlaca vakit ayırdığımız yerlerdir. Bu yerleri daha şık, daha terli toplu ve temizlik açısından kullanımı kolay bir alana dönüştürebilmek için banyo dolapları bizim için önemli bir üründür. Tarzımızı yansıtabileceğimiz banyo dolaplarını kişisel tercihlerimize göre şekillendirebiliriz. Kimimiz daha modern tarzda bir banyo hayal ederken kimileri ise günümüzde oldukça moda olan retro yani eskiye dönüş geleneksel ürünleri tercih edebilmektedir.

Zevklerimize göre seçeceğimiz banyo dolaplarında dikkat etmemiz gereken en önemli özelliklerden biri de banyonun yapısıdır. Küçük bir banyo mu yoksa daha geniş bir banyoya mı sahibiz, peki seçtiğimiz banyo dolabı banyo için uygun yapıda mı bunların hepsi önceden belirlenip tasarlanmalıdır. Ankara banyo dolapları size geniş ürün yelpazesi ile kullanışlı ve hayallerinizin ötesinde bir banyo sunuyor. Banyo dolabı seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise kolay temizlenebilir ve kullanışlı olmasıdır. Tüm malzemeleri yerli yerinde yerleştirip uygun bir dizayn sağlayabilmek için çekmeceleri ve rafları bulunan ürünler tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Böylece havlular, temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri hem temiz hem de düzenli bir şekilde banyo dolabınızda yerini alacaktır.

Banyo dolabı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise kullanılan malzemenin türüdür. Banyolar suya ve neme çok fazla maruz kaldığı için kullanılan ürünlerin suya, neme dayanıklı olması gerekmektedir. Ankara banyo dolaplarında kullanılan malzeme türleri; Mdf, Ahşap kaplama, Masif, Melamin ve Lakedir.

Banyo dolabı seçerken dikkat edilmesi gerekenleri şu şekilde özetleyebilir:

– Kolay temizlenebilir ve banyonun büyüklüğüne uygun olması,

– Kullanım alanı ve düzen açısından uygun dizayn edilmiş olması,

– Kullanılan malzemenin suya ve neme dayanıklı olması,

– Renk tercihinin banyo yapısına uygun olması gibi özelliklere dikkat edilmesi gerekir.

Şıklığı ve dayanıklılığı bir arada bulabilmek için ankara banyo dolabı na göz atmadan karar vermeyin.

kaynak: has banyo mutfak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
[fbcomments]